korteriyhistu.net viib elamuhalduse internetti

ÄP 21. november 2006, 00:00

Uus veebikeskkond korteriyhistu.net muudab korteriühistute ja haldusfirmade tegevuse kortermajade haldamisel läbipaistvamaks ja lihtsamalt jälgitavaks. Keskkonda kasutab 75 ühistut üle Eesti. Kokku on Eestis umbes 45 000 ühistut.

Selle keskkonna kaudu on info korteriühistu kohta kättesaadav igal korteriomanikul igast internetiühendusega arvutist. Arvutikasutuse põhioskusega korteriühistu esindaja peaks suutma koostada igakuiseid üüriarveid iseseisvalt ja väikese ajakuluga. Peale elanike info haldamise ja üüriarvestuse võimaldab korteriyhistu.net oluliste dokumentide nagu põhikiri, protokollid, aastaaruanded hoidmist internetis. Neile pääsevad ligi vaid ühistu volitatud liikmed.

Erinevalt mitmest teisest üüriarvestuse programmist pole korteriyhistu.net-i kasutamisel mahupiiranguid ühistute ega korterite arvu osas. Teenuse kasutamiseks piisab internetilehitsejast. Kasutajaks saab registreeruda ID-kaardi või internetipanga kaudu. Keskkond on nii eesti- kui ka venekeelne, sisaldab internetipanga ja raamatupidamistarkvara liideseid. Igakuise teenuse hind oleneb ühistu korterite arvust.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:23
Otsi:

Ava täpsem otsing