Kultuurielu saab hoo sisse

Christel Karits 19. jaanuar 2007, 00:00

Seda lehenumbrit kokku pannes oli põhjust rõõmustada - kultuurielu hakkab pärast pühadejärgset aja mahavõtmist taas hoogu sisse saama ning on, mille vahel valida.

Kui jätta kõrvale suur kunst, siis minu seekordseks lemmikuks on lugu Nõmme seikluspargist, mis tegelikult on olemas juba mõnda aega, kuid nüüd teinud läbi uuenduskuuri ja ahvatleb oma lõbususes ja samas ekstreemsuses. Oleneb, kuidas sihid seada. Soovitan kindlasti vaba aja leheküljelt lugeda ja meie reporter Mari Hiiemäest, kes kõik rajad läbi tegi, eeskuju võtta. Liiati pole suusailma ilmselt nädalavahetuseks veel loota, aga liikumine on tervise pant.

Kindlasti võiks kogu perega kinno minna, et vaadata ära ameeriklastest abielupaari Tustyde dokumentaalfilm "Laulev revolutsioon". Skeptikutele võin kinnitada, et tunne "eestlane olla on uhke ja hää" on filmi lõppedes garanteeritud.

Öeldagu, mida tahes, Eestlased on muusikalirahvas ja usun, et enamik selle žanri austajatest varus varakult piletid "Memory" kontserdile, sest tänaseks on piletid lootusetult läbi müüdud ja ilmajääjatel jääb vaid loota, et Vanemuine jätkab oma muusikalikontserdi traditsiooni ning tuleval aastal läheb paremini. Siinkohal tuletan meelde, et 22. veebruaril jõuab Eestisse rahvusvaheliselt tunnustatud meeste stepptantsutrupp Tap Dogs ning pääsmete ostmist nende show'le ei tasuks samuti viimasele minutile jätta.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:44
    Otsi:

    Ava täpsem otsing