Evelin: iseteenitud raha on magus

Katharina Toomemets 01. juuni 2007, 00:00

Taskuraha saab neiu sularahas, mida on võrreldes pangakaardiga neiu meelest ka tunduvalt parem kaasas kanda. "Loomulikult võib kaardi kaotada või varguse ohvriks langeda, ent tuleb olla ettevaatlik, siis on kõik korras," ütleb ta.

Evelin on töötanud kahe hotelli restoranides ja olnud lastelaagri abirühmajuht - seda kõike möödunud aastal. Sellel suvel kavatseb neiu minna tööle õpilasmalevasse.

"Iseteenitud raha on magus, seda hoitakse kiivamalt kui emme-issi poetatud palukesi. Samuti on mitu motiveerivat faktorit: ettevalmistus iseseisva elu alustamiseks pärast gümnaasiumit ning teadmised vastava töö valdkonnas," toob Evelin välja põhjused, miks ta tahab tööl käia.

Lõviosa Evelini taskurahast kulub kohvikutes käimisele, kontsertide ja ürituste pääsmetele ning telefoni kõnekaartidele. "Olen suur latatara, seega on mul alati kõneaeg otsas," naerab ta.

Riideid käib tüdruk ostmas koos isaga. Kosmeetikat kasutab ta vähe, kuid selle peale kulub päris palju, sest kvaliteetsed tooted on kallid.

Tüdruk peab end suureks säästjaks ning ütleb, et aja jooksul on ta raha väärtuse tunnetus paranenud. Allahindlusi jälgib ta poodides tavaliselt vaid riideid ostes, suured sooduskampaaniad, nagu Hullud Päevad või osturallid, ei ole tema jaoks.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing