Hille Tressum • 5. veebruar 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Odavpaketid läksid üle minutipõhisele arvestusele

EMT säästuoperaator Diil tõi nädal aega tagasi turule uue lepingulise odavkõnede paketi Diil 69, milles kõneminut on Eesti soodsaima hinnaga. Hinnaarvutus käib paketis minutipõhiselt, mitte enam sekundikaupa nagu varem.

"Diil 69 paketi miinimumtasu on kuus 69 krooni, mille eest saab rääkida 100 minutit. Kõikidele Eesti-sisestele kõnedele kehtib kõnealustustasu 99 senti, mis lisandub miinimumarvele. Sama hinnaga on ka SMSide saatmine. Helistamisel arvestatakse kõne kestust üheminutilise sammuga," selgitas säästuoperaatori Diil ärijuht Riho Jürvetson.

Eesti suuruselt teine mobiilsideoperaator Tele2 on samuti hiljuti turule tulnud paketis Hinnaliider 59 kehtestanud minutipõhise hinna.

Tele2 Eesti turundusdirektori Kristjan Seema sõnul tuleb uus pakett turule kõigi aegade soodsaima kõneminutihinnaga.

"Tele2 eesmärk on pakkuda oma klientidele kvaliteetset mobiilsideteenust parima hinnaga. Oleme alati olnud hinnaliider ning meie sellenimeline uus pakett oma 59sendilise kõneminutihinnaga on tõestus sellest," ütles Seema.

Uue Hinnaliidri 59 paketi miinimumarve on 59 krooni kuus. Kõnede hinnaarvestuses kehtib minutipõhine samm.

EMT ja Tele2 algatusega on kaasa läinud ka kolmas odavoperaator Elisale kuuluv TeleYks, kes teatas eile, et toob vastuseks EMT minutipõhisele paketile Diil 69, lähipäevil turule uue paketi TeleYks 65. TeleYks 65 kõne minutihind on 65 senti.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt