Digi-tv sööb Starmani kasumit

Katre Pilvinski 03. märts 2008, 00:00

"Põhiliselt ühe projekti ehk ZUUMtv pärast oli kasum väiksem," kommenteeris Kern mullust neljanda kvartali tulemust.

Kern ütles, et see on stardihetke olukord, kuna siis kliente veel pole. "Kui ZUUMtv käivitamiskulud välja jätta, oli tegelikult kasumi kasv suurem kui aasta varem," märkis Kern ning lisas, et 4-5 aastaga tahetakse projektiga nulli jõuda.

"Neljanda kvartali tulemusi mõjutas traditsiooniliselt sügisene müügiperiood, kus mitmed sooduspakkumised toovad kaasa tulususe vähenemise. Samal ajal laiendas edukas sügismüük ettevõtte kliendibaasi, luues sellega paremad eeldused tulude kasvuks lähitulevikus," kirjutas ettevõte börsile edastatud teates.

Möödunud aasta lõpus Starmanile ülevõtmispakkumise teinud Baltic Moontech Investments Holding ASile kuulub hetkel 8 505 727 Starmani aktsiat ehk 65,16% aktsiakapitalist. Tulenevalt aktsionäride struktuurist taotletakse lähitulevikus nähtavasti ettevõtte noteerimise lõpetamist Tallinna börsil.

Keeruline on anda hinnanguid teise ettevõtte tulemustele, teadmata tolle äristrateegiat ja eesmärke. Oma kogemuse põhjal saame öelda, et klientide jaoks on digi-tv pakkuja valikul peamised argumendid kanalivalik ning meil on oluliselt aidanud klientide arvu kasvatada see, et oleme nähtav kogu Eesti territooriumil.

Jälgime huviga arengut Eesti telemaastikul. Konkurentsis püsimiseks arendame oma toodet nii tehniliselt kui ka sisuliselt.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing