4. märts 2008 • 2 min
Jaga lugu:

Nõrkuseks lõhnaõlid

Ta ei poolda tulipunaseid küüsi, tumedaks värvitud silmi ega tugevaid õhtulõhnaõlisid kontoris. Eriliseks meikijaks Anne ennast ei pea. "Pigem tahan, et mu nahk oleks terve ja ma oleksin ise täis positiivset energiat - siis ei pea ennast peitma puudrite ja värvide alla." Seda on aidanud Annel saavutada idamaise filosoofia mõtete ja võtete rakendamine oma igapäevaelus. Näiteks alustab ta oma hommikuid venitusharjutuste ja veeprotseduuridega. Need annavad päeva alustamiseks vajaliku tasakaalu.

Anne on suur Jaapani ravimeetodite shindo ja shiki austaja ning needki mängivad tähtsat rolli, leidmaks sisemise rahu kaudu ka ilu iseendas. Väga armastab ta Tiibeti hoolitsust ja laavakivide massaaži. Reisil olles valib Anne hotelli seal pakutavate lisateenuste järgi. "Ma tahan, et saaksin pärast väsitavat päeva lõõgastuda ning teha enda jaoks nauditavat," põhjendab ta.

Nahahoolduses kasutab Anne palju looduslikke vahendeid. Üks väljakujunenud rituaale on iganädalase saunaskäigu ajal tehtav meemask kogu kehale. Kord kuu jooksul lisab ta meele ka soola. Dušigeelide asemel meeldib talle praegu kasutada raudrohu või saialillega kitsepiimaseepi. Kreemide valikul kuulab Anne alati oma kosmeetiku Tiina Paali nõuandeid ning on jäänud nendega ka väga rahule. Iga päev kasutab ta Gertitude'i silmaümbruskreemi Eye Contour Treatment ning Méthode Jeanne Piaubert'i sarjast kreeme Skin Breakfast ja Skin Saver Age.

Hiljuti lõppes Annel Chaneli näohooldusseerumi Micro Solutions kolmenädalane kuur. See on seerum, mida hommikul pannakse pestud ja puhtale nahale rakkude uuendamise eesmärgil.

Liikuva inimesena on Annel alati kaasas meigi hädaabikomplekt - ripsmetušš, päikesepuuder ja lõhnaõli -, siis ei jää ootamatus olukorras kunagi hätta. Kontoris on tal väga olulise abivahendina Chaneli kätekreem, mis teeb käed uskumatult siidiseks. "Maniküüri ja pediküüri teen aga kodus enamasti ise, sest ajaliselt lihtsalt ei jõuaks igal nädalal salongi joosta. Pealegi on see mõnus aeg iseenda ja oma mõtete jaoks."

Kui kontorikapis on tal varuks kaks lõhnaõli, siis kokku on neid kümne ringis. Anne tunnistab, et lõhnaõlid on ainukesed asjad, mille puhul ta ei mõtle. "Ostan siis, kui eelmine otsa saab." Samuti on need ainsad iluasjad, mida ta ostab lennujaamadest - Eestisse jõuavad uued lõhnad lihtsalt palju hiljem. Tema kollektsiooni kuuluvad näiteks Estée Lauderi Emerald Dream, roheline Chanel Chance, Allure Sensuelle ning Hugo Boss Femme.

Fotod: Arno Mikkor

Autor: Liina Raudik

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt