Jaga lugu:

Tallinki suuromanik ostis Pirita TOP Spa

AVEC Baltic Property Fund müüs 18. märtsil maha oma 49protsendise osaluse TOP Spa Kinnisvara OÜs teisele omanikule Infortar AS, teatas East Capital.

TOP Spa Kinnisvara OÜ-le kuulub 28 000ruutmeetrine Eesti suurima spaahotelli kinnistu, mis asub Tallinnas Pirital. Hotell on osa Tallinna Olümpia Purjespordikeskusest, mis ehitati 1980. aastal Tallinnas toimunud olümpiamängude purjeregati korraldamiseks.

Praegu on AVECi kinnisvarafondi portfellis 11 objekti Eestist, kolm Lätist ja kolm Leedust.

Tallinki suuromaniku Infortari üks omanikke Ain Hanschmidt ütles aripaev.ee-le, et Pirita TOP Spa Kinnisvara OÜ 49protsendilise osaluse väljaostuhind on konfidentsiaalne.

Hanschmidt ütles, et Infortaril on suured plaanid hotelliäri ajamisel ning kui uusi uudiseid selle kohta peaks tulema, annavad nad teada.

Arco Vara ja East Capitali kinnisvarafondi AVEC Asset Managementi juhatuse esimees Madis Raidma ütles aripaev.ee-le, et Pirita TOP Spa Kinnisvara OÜ müüdi suuromanikule, sest jõuti rahuldava kokkuleppeni.

Raidma sõnul oli 49protsendine osalus AVEC Baltic Property Fundi valduses umbkaudu kaks aastat. Tehingu hind on ka tema sõnul konfidentsiaalne.

AVECi Eesti konkurent ütles anonüümsust paludes aripaev.ee-le, et tehingu suurus jääb 200 miljoni krooni kanti.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt