Christel Karits • 3. aprill 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Jaht kuninganna kaasavarale

Peaosades taasühinevad Matthew McConaughey ja Kate Hudson, kelle koostöö on kindlasti paljudele tuttav samuti romantilisest komöödiast "Kuidas 10 päevaga kutist lahti saada". Sedapuhku asub paar aardejahile ja satub loomulikult metsikutesse seiklustesse.

Niisiis on Ben "Finn" Finnegan muretu aardekütt, kelle kinnisideeks on nn kuninganna kaasavara, 40 kirstu hindamatuid aardeid, mis vajus merepõhja aastal 1715.

Selle aarde leidmise nimel on Finn ohverdanud kõik, kaasa arvatud oma abielu Tessiga. Olles leidnud uue niidiotsa ihaldatud varanduse leidmiseks, manööverdab Finn end miljardär Nigel Honeycutti jahile, kus Tess juba mõnda aega töötab.

Oma loomuliku sarmi abil veenab ta rahameest ja tolle naiivset tütart oma meeletu plaaniga ühinema. Ent nad pole ainsad, kes asja vastu huvi tunnevad.

Sama eesmärk on Finni kunagisel õpetajal Moe Fitchil ja halastamatul kohalikul gangsteril Bigg Bunnyl, kes ei karda ka räpast mängu. Aardejaht võib alata.

Lavastas Andy Tennant ("Hitch"). Mängivad veel Donald Sutherland, Ewen Bremner, Alexis Dziena, Kevin Hart ja Ray Winstone.

Ei soovitata alla 12aastastele.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt