Riigi Kinnisvara kasvatas kasumit

ÄP 21. aprill 2008, 00:00

Ettevõtte puhaskasum suurenes 23,9 miljonit krooni ja oli 66,9 miljonit krooni võrreldes 2006. aasta 42,2 miljoni krooniga.

Ärikasum oli 2007. aastal 77,8 miljonit krooni, suurenedes aastaga 39,7 miljonit krooni.

Avaliku sektori asutuste töötingimuste parandamiseks investeeriti möödunud aastal kokku 1,2 miljardit krooni, mis on sama palju kui kõikidel eelnevatel tegutsemisaastatel kokku.

RKASi nõukogu esimehe Taavi Rõivase sõnul on ettevõte teinud möödunud aastal head tööd ning andnud märkimisväärse panuse riigi kinnisvara korrastamisel.

"Ühtlasi tuleb mõista, et statistikaameti otsus arvestada RKAS valitsussektori tasakaaluarvestusse ei sõltunud vähimalgi määral ettevõtte tegevusest. RKAS on oma igapäevases majandustegevuses teinud head tööd," rõhutas esimees Rõivas.

"Mis puudutab aga ettevõtte käesoleva ja järgmiste aastate arendusprojekte, siis vaadatakse need koos ministeeriumidega kujunenud olukorras üle. Vajadusel korrigeeritakse seniseid plaane vastavalt riigi võimalustele ja vajadustele," lisas Rõivas.

RKAS on 2001. aastal loodud Eesti riigile kuuluv 1,4 miljardi krooni suuruse aktsiakapitaliga kinnisvaraarenduse ja -haldusega tegelev ettevõte, mille aktsiad kuuluvad 100protsendiliselt Eesti riigile.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing