Raul Mee • 18. september 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Taimetoitlastele ei soovita

Hollywoodis valmivatest õudus- ja lembefilmidest võib 4/5 liigitada kategooriasse, kus asuvad kunstiliselt ja sisuliselt kasinad filmid. Ka see film ei lähe millegagi filmiajalukku, kuid kindlasti ei kuulu see aasta halvimate õudusfilmide hulka.

Film räägib New Yorgi metroos tegutsevast salapärasest sarimõrvarist, kelle lemmikriistaks on lihahaamer - selline, nagu köögis karbonaadi tegemisel abiks on, aga kordades suurem.

Juhuslikult satub julmuri jälile üks auahne noor fotokunstnik, kes hakkab mõrvarit kõikjal jälitama. Nagu arvata on, ei too selline isetegevus midagi head.

Huvitavaks ja natukegi üllatavaks läheb film kahjuks alles viimases veerandis.

Filmis on piisavalt verd ja võikaid hetki, kuid kahjuks on kõik kuidagi lahja ja hirmujudinaid selgroogu ei teki.

Ajaviiteks võib pärast filmi inimtühjas hilisõhtuses Kopli trammis üksikuid reisijaid umbusklikult vaadelda ja fantaasial lennata lasta.

Kui otsida põhjusi, miks keskpärast õudusfilmi kinno vaatama minna, siis soovitaks kindlasti minna imetlema mõrvari rolli väga loomutruult esitava Vinnie Jonesi näitlemist. Jones on kindlasti paljudele tuttav filmist Snatch.

Lõpetamaks positiivse noodiga, siis depressiivse majanduslanguse aegu on alati kosutav vaadata, et kuskil läheb kellelgi veelgi halvemini.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt