Veel üks ettevõtluse TOP sai stardipaugu

Rivo Sarapik 10. veebruar 2009, 00:00

Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum koostöös EBSi eetikakeskuse ja Äripäevaga käivitasid eile Eesti vastutustundliku ettevõtluse indeksi, mille eesmärk on aidata ettevõtetel mõtestada, hinnata ja edendada oma tegevuse majanduslikku, sotsiaalset ja keskkondlikku mõju.

Möödunud aastal pilootprojektina algatatud indeksi eduka läbiviimise tulemusena kaasatakse sel aastal vastutustundlike ettevõtete indeksisse juba üle saja ettevõtte. Eelmisel aastal osales 14 Eesti ettevõtet.

Indeksi valimi aluseks on võetud Äripäeva koostatud Eesti edukate ettevõtete TOP 100. "Tahame vaadata, kas heade majandustulemustega kaasneb ka vastutustundlik tegevus looduskeskkonna ja ühiskonna suhtes. Samas pakume indeksis osalevatele ettevõtetele võimaluse oma vastustundliku ettevõtlusega seotud tegevust hinnata, saada tagasisidet ning võrrelda oma tulemusi teiste ettevõtetega," selgitas Elina Rääsk Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumist.

Erinevalt esimesest pilootaastast reastatakse sel aastal vastutustundliku ettevõtluse indeksis osalenute tulemused ka pingereana, mille põhjal ilmub Eesti esimene vastutustundlike ettevõtete TOP. Silmapaistvamad ettevõtted ja näited leiavad kajastust Äripäevas ning mais toimuval heade kogemuste jagamise seminaril. Indeksis osalemine on ettevõtetele tasuta.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 17:56
    Otsi:

    Ava täpsem otsing