Vene aasta ärimehe restorani vara müügis

Kaisa Tahlfeld 19. veebruar 2009, 00:00

OÜ Handling müüb kirjalikul enampakkumisel SIA Rosinter Restaurantsile kuuluva ja üürileandja pandiõigusega koormatud vallasasjad alghinnaga 1 735 284 krooni.

Ordovskyle kuuluv restoranide operaatorfirma Rosinter avas poolteist aastat tagasi Tallinna vanalinnas restoranid T.G.I. Friday's ja Il Patio. Nüüdseks on restoranide uksed suletud.

"Müüakse sisu, köögitehnikat ja kogu vallasvara, mis sinna sisse jäi," märkis Joel Soomer müügiga tegelevast firmast OÜ Handling. "Usun, et sellest võib lahti saada, need on üsna uued asjad," märkis Soomer, kes huvilistele vara näitab ja tutvustab.

"Meil läheb väga hästi. Restoran asub Tasku keskuses ja meie kõrval on kino Cinamon ja me teeme koostööd," ütles sama keti Tartus asuvate restoranide mänedžer Margo Ots, kelle sõnul võis Tallinna restoranidele saada saatuslikuks kehv asukoht. "Olgem ausad, see pole ainuke restoran, mis Tallinnas on kinni läinud. Eelmisel aastal läks kuskil 50 restorani kinni. Arvatavasti kehv asukoht ja Tallinna restoranide konkurents mõjusid," märkis Ots.

Restorani Ribe tegevjuht Veiko Treumann ütles, et see on nii suur kett ning seal toimib asi väga lihtsalt. Kui numbrid on väikesed, siis pannakse lihtsalt kinni. "Kui kasumit ei too, siis finito. Seal on raha küll, ma arvan, et see on neil väga väike osa," arvas Treumann.

Küsimusele, mis sel aastal restoranide maastikul veel toimuda võib, vastas Ribe juht, et näha ju pole, et massiliselt sulgetakse ja et reaalselt on ju kõik asjad müügis, kui õiget hinda pakutakse. Ei tasu alati vaadata, et kui asi on müügis, siis tähendab see kohe ärist lahkumist. "Ka minu või teie korter on müügis, kui pakutakse õiget hinda. Kui asjal on õige hind, siis ma müüks ka oma korteri ära. See on elu," lõpetas ta.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 17:57
    Otsi:

    Ava täpsem otsing