Koger müüs seisva ehitusfirma maha

Kaisa Tahlfeld 13. juuli 2009, 00:00

"Jah, Koger Ehitus on müüdud. Viidates tehingu konfidentsiaalsusnõuetele, me sellel teemal rohkem kommentaare anda ei saa," jäi Pärloja kommentaari andes napisõnaliseks.

"Sisuliselt müüsime edasi tühja ja ilma tegevuseta firma. Firma kunagise loomise aluseks olnud äriplaan ei käivitunud ja seetõttu ei olnud meil mõtet seda jõude seisvat ettevõtet oma grupis edasi hoida," lisas ta.

Koger Ehitus kuulub Koger & Partnerite ja Koger Grupp OÜ kaudu Andres Kogerile, kes paraku telefonile ei vastanud.

Nordeconi juht Jaano Vink ütles, et ei oska ega saa kõnealust tehingut kuidagi kommenteerida. "Koger Ehitus on minule täiesti tundmatu. Kuna ehitusturul tema tegevusega pole kokku puutunud, siis pole ka huvi tundnud, millega tegu," ütles Vink.

"Laiemalt rääkides usun küll, et leidub investoreid, kes oleksid valmis praegu ehitusettevõtet ostma. Küsimus on ju vaid ettevõtte hetke "tervises" ja tema võimes tulevikus investorile sissepandud raha tagasi teenida. Kui selline ettevõte leidub, siis on küsimus vaid hinnas ja seniste omanike usus ning tahtmises asjaga tegeleda. Usun, et praegu ja lähemal aastal mõtleb üha suurem hulk tänaseid ehitusfirmade omanikke, kas poleks mitte mõistlik äri maha müüa. Paljud mõttest reaalse tehinguni jõuavad, on iseküsimus," lisas Vink.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 18:09
    Otsi:

    Ava täpsem otsing