Innovaatiliste stardifirmade minimess Tallinnas

Kadrin Karner 15. juuni 2011, 12:52

Täna õhtul korraldab Connect Estonia Tallinnas Telliskivi Loomelinnakus paiknevas F-hoones rahvusvahelise minimessi Startup Summer Fair, kus sajakonna osaleja ees esitleb oma tooteid ja teenuseid kaksteist innovaatilist ettevõtet.

Lisaks uute stardiettevõtete tutvustamisele ning kontaktide loomisele on ürituse eesmärgiks aidata ettevõtjatel leida nõuandjaid, investoreid ning oma äri arenguks vajalikke võrgustikke.

„Eestis on mitmeid suure arenguvõimega stardifirmasid, kelle tegemistest ei ole palju kuulda ning sama ajal on inimesi, kes otsivad viise, kuidas investeeringutega aidata kaasa uute toodete sünnile. Minimessil tahamegi tuua kokku nii alustavad kui kogenud ettevõtjad, investorid, teenusepakkujad ning teised kasvuettevõtluse maastikust huvitunud, et tekitada kohtumispaik ning elavdada erinevate poolte koostööd,” sõnas Connect Estonia tegevjuht Tarvo Tamm.

Teist aastat toimuval üritusel paistavad osalevate firmade seas silma mitmed tehnoloogiapõhised Eesti ettevõtted nagu veebipoeteenus Pipfrog, Ajujaht 2011 finalistid Energest, Tracklog, Quotista.com, Choco, ning lisaks Ordimo, Pricetag, Dokud, Linkmes ja CrowdIPR.

Lisaks tehnoloogiapõhistele ettevõtetele on esindatud ka teisest mastist kasvufirmad. Näiteks võimaldab messil osalev DNA Art Development muuta oma DNA kunstiteoseks ning kaunistada oma geneetilise koodiga interjööri. “Oleme arendanud välja unikaalse tehnoloogia, mis võimaldab juba olemasolevatest DNA andmetest luua põnevat DNA kunsti ning plaanime seda ideed lähiajal tutvustada suurtele DNA testimise firmadele üle maailma,” selgitas ettevõtte üks asutajatest Indrek Kask.

Startup Summer Fair 2011 leiab aset 15. juunil kell 18.00 F-hoones, (Telliskivi 60A). Sissepääs on tasuta, kuid eelregistreerimisega.

Connect Estonia on ettevõtlusvõrgustik, mille eesmärk on aidata kaasa rahvusvahelise ambitsiooniga teadmispõhiste ettevõtete tekkele ja arengule. Connect Estonia ühendab üle 80 ettevõtte ja organisatsiooni ning tegutseb koostöös teiste Connect võrgustikega üle maailma.

 

 

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
15. June 2011, 12:53
Otsi:

Ava täpsem otsing