Maheäri masuei puutunud

Väinu Rozental, Birjo Must 18. august 2011, 07:20

Kui nii mõnegi tavakaupluse sundis masu uksi sulgema, on terve hulk ökotooteid müüvaid poode viimastel aastatel hoopis käivet kasvatanud.

Kui tavaliselt peetakse ökotooteid luksuskaubaks, siis viimasel ajal on hakanud mahepõllumajandusest pärit kaupa hindama üha enam Eesti inimesi. See aitab omakorda täita ökokaupmeeste kukruid.

"Üks meie edu saladus on see, et oleme testinud ja saanud endale väga hea kaubavaliku. Meil on selgelt Eestis kõige suurem kaubarikkus ning asjad, mis eestlasele ei sobi, oleme müügilt ära võtnud," selgitas Eesti ühe suurema mahepoketi Biomarket OÜ juht Mait Mikelsaar nippi, kuidas ettevõte suutis ka masu ajal klientide arvu suurendada.

Biomarketil on praegu Tallinnas neli kauplust, mis kõik asuvad prestiižikais kaubanduskeskustes. Firmajuhi kinnitusel sõltubki ettevõtte kasv just heade asukohtade kättesaadavusest. "Neid häid pindu ei liigu palju vabalt. Edasi soovime kindlasti laieneda, kuid ainult väga headesse kohtadesse," selgitas Mikelsaar oma äristrateegiat ning lisas, et lisaks pealinnale on plaanis pood avada ka Tartus. Muid takistusi peale hea äripinna leidmise ta Biomarketi laienemisele ei näe.

Loe täispikka lugu Äripäeva paberlehest. Sisenemiseks vajaliku päevapileti saad osta siit: http://www.aripaev.ee/mod/mobiil/paevapilet.html

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
19. August 2011, 11:35
Otsi:

Ava täpsem otsing