Mais avab Pärnus uksed uus spaa

Mari Mets 15. aprill 2014, 08:31

Aasta eest ajaloolises mudaravila hoones alanud ehitus jõuab lõpusirgele mais, uue spaa nimeks saab Hedon.

Kõik 72 hotellituba on saanud viimistluse ning aprilli viimasel nädalal jõuab tubadesse eritellimusel valmistatud mööbel. Esimesena valminud näidistuba on olnud hotelli teisel korrusel partneritele tutvustamiseks sisustatud alates veebruarist. Spaa tegevjuhi Cardo Remmeli sõnul eelistasid nad hotelli ehitamisel ja sisustamisel kohalikke tootjaid Pärnu piirkonna ettevõtetest.

 Remmeli sõnul loob spaahotell 70 uut töökohta, millest enamus on tänaseks komplekteeritud, vaid üksikud kokkulepped on veel sõlmimisel. Huvi loodavate töökohtade vastu oli suur ja väga paljud oma valdkonna spetsialistid avaldasid soovi töötada uue spaahotelli meeskonnas.

Mudaravila Investeeringute rajatav spaahotell valmib Allians Arhitektid OÜ arhitektide Inga Raukase, Tarmo Teedumäe ja Paco Ulmani arhitektikavandi alusel, sisekujunduse projekti autoriks on Vaikla Stuudio ning ehitust teostab Astlanda Ehitus.

Pärnu mudaravila arhitektuuripärandi taastamind ja uue hotelliosa ehitamine läheb Hedonile maksma ligi 11 miljonit eurot. Lisaks uue osa ehitusele on suure osa ajast võtnud ajaloolise hoone renoveerimine ning Voldemar Melliku reljeefide taastamine.

 

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
15. April 2014, 08:31
Otsi:

Ava täpsem otsing