Anu Jõgi • 13. jaanuar 2018
Jaga lugu:

Haabersti istmik ja teised väiksed vead

Inglikeelne koolitus  Foto: Anti Veermaa

Kuigi mõni väike viga annab mõtet vahel ausamaltki edasi kui veatu tekst, korjame Äripäevas suurema hulga neist ikka välja.

Minu värske lemmik on sõnapaar Haabersti istmik. Emapaju kaitsmisega kogu Eestile tuttavaks tehtud ristmikuehitusel on autojuhid tuhandeid tunde täis istunud ja liikluskorraldust ilmselt igasugustesse kohtadesse saatnud. Ühesõnaga – täielik istmik.

Kui ajakirjaniku nobedate näppude alt tuleb korrektne tekst, ulatab abikäe kujundusprogrammi poolitusabimees ja nii saab igati korralikust firmast täi-saasta müüja. “2016. aasta oli ettevõttele esimene täi-saasta põllumajandustehnika edasimüüjana.” Inimesel kulub vaid sekundi murdosa, et roboti viga ära tabada.

Haiglarabi on vaeslapse rollis. (ravi)Ühesõnaga, potentsiaalseid sobivaid juhuomadustega kandidaate peaks leiduma piisavalt.Ettevõtjatest kaotasid enim kasumit hulgukaupmehed.Tallinna kinnisvarauru uute korterite maht ei saa igal järgneval aastal kahekordistuda.Tööjõu kaasamise seisukohast oleksid kasulikud ka vene- ja inglikeelsed koolitused.Eesti Energia on tootnud põlevkiviõlu täisvõimsusel alates eelmisest aastast, kui hinnad ülespoole minema hakkasid.Enne oma äriga alustamist analüüsi urgu.Oleks teotuste skeemi muutmine lihtne, oleks see ammu ära tehtud.Paljud Eesti patsiendid on leidnud alternatiivse lahenduse, tellides Indiast postiga odavaid kooparavimeid. (koopia)Täna on 13. kuupäev ja reede. Ajalugu näitab, et seda päeva ei tasu investoritel kasta.Humoorikalt on laenatud teiste kuulsate muinasjuttude elemente, isegi Binokkiost!Aktsionärid võivad ise ka meie käest küsida, kui nad midagi hingerahastuseks teada tahavad.Rikaste TOPi üks nooremaid miljonäre jõudis pingirivvi koos 6,3 miljoni eurose varaga.Vaba turu olemuse juurde kuulub ka informatsiooni vaba liikumine ja maksumaalne avalikkus.Hoolimata kinnasvara kallinemisest ja palgatõusust kummitab Eestit rahva vananemine.Investorid ootavadki põnevusega Prantsusmaa presidendivalimiste esimest raundi emaspäeval.Eestil peaks Hiinas olema ühtne strateegia, erinevad tujundusprojektid mõju ei saavuta.Eduka enampakkumise üks edutegureid on atraktiivne alg­ind.Peaminister kavatseb Brexiti kokkuleppe parlamendi mölamas kojas hääletusele panna.Kärpimispoliitika võib muutuda iseennast hävitavaks: iga kokkukoitud euro kohta väheneb majandus rohkem kui euro võrra.Toronto börsil demineerivad energia-, finantssektori ja maavarade kaevandamisega seotud ettevõtted.Palgakasvu progmoosivad Saksa investorid Eestis sel aastal keskmiselt 5,3%.Kõige rohkem suutis kontsern möödunud kvartalis kasvada kodumaisel turul, seda müüditulude poolest.Avalikustatud majandustulemustest selgus, et ettevõtte puhakahjum suurenes.Turvassüsteeme (turvas + süsteem) ja sidekaableid paigaldava ettevõtte käekäik sõltub paljuski ehitusturust.Kaubanduskused jooksevad võidu.Kia Stinger 3,3 V6 T-GDI 4x4 GT, pakuruumi maht: 406 lPudisektori tervist Eestis võiks hinnata viie palli süsteemis neljaga. (puidu)Riigihangete üsakonna nõunik.Kui sõidujagamine võrdsustatakse taksoveaga, läheb see sõidujagamise mõttest kaugemale.Suurriik investeeris taastuvenergiaprojektidesse 1,9 miljardit, jättes pika piiga selja taha Euroopa Liidu ja Ameerika Ühendriigid. (pika puuga)Pudugraanulite tootja käive kasvas aastaga 18%.76 nutitelefoni müüki oodatakse Apple’ilt viimases kvartalis.Tervislik eluviis kui tõsine mure (tähevigu pole, lihtsalt mõte läks sassi)

Jaga lugu:
Hetkel kuum