Erik Samel 25. jaanuar 2001, 00:00

Parim projekt kuulutatakse välja Personalijuhtimise Konverentsil 21. märtsil 2001 Tartus.

PARE tegevjuhi Kristel Laudi sõnul on parima personaliprojekti konkurss vajalik, et pöörata avalikkuse ja Eesti ettevõtete ja organisatsioonide tähelepanu igapäevasele tööle inimestega ning tunnustamaks selle ala parimate professionaalide tööd. "Kui teie organisatsioonis või asutuses on 2000. aasta jooksul läbi viidud projekt, mille üle uhkust võib tunda, on just teil võimalus jäädvustada oma saavutused ajalooraamatusse ning teenida võimalus ettevõtte inimkapitali arendamiseks," märgivad konkursi korraldajad oma pöördumises Eesti ettevõtete ja organisatsioonide poole.

Konkursile esitatavate projektide valdkond, sisu ega ulatus pole piiratud. See võib olla seotud organisatsiooni reorganiseerimise, laiendamise, töötajate värbamise, koolituse, palgakorralduse, infokorralduse või mistahes muu personali puudutava valdkonnaga. Konkursiprojektide esitamise tähtaeg on 1. märts 2001. Seejärel vaatab asjatundjaist koosnev komisjon esitatud tööd läbi, osalejatel on võimalus oma tööd komisjoni ees täiendavalt tutvustada ja kaitsta.

Konkursi võitja saab auhinnaks 30 000 krooni väärtuses täiendkoolitust EBS Juhtimiskoolituse Keskuselt. Konkursi "Parim personalijuhtimisprojekt 2000" materjalide ja osalemistingimustega saab tutvuda PARE koduleheküljel www.pare.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 11:04
    Otsi:

    Ava täpsem otsing