Internet Explorer 6 eelverisoon lekkis Internetti

30. jaanuar 2001, 17:28

Microsofti Internet Exploreri 6. prooviversioon oli mõned päevad tagasi saadaval Internetis, ehkki selle avalikkuse ette jõudmine polnud veel plaanis ja prooviversiooni testis väga väike ring tarkvaraspetsialiste, kirjutab ajakiri Infoworld.

Internet Explorer 6 beetaversiooni sai laadida vähemalt kahelt spetsialistidele mõeldud tarkvaralehelt, The-Ctrl-Alt-Del ja FileClicks. Tarkvara oli saadaval esmaspäeval 18 tunni jooksul ja seda laaditi külastajate poolt kokku tuhandeid kordi.

Kuigi esmaspäeva õhtul enam neilt lehekülgedelt uusimat katsetusjärgus Internet Explorerit laadida ei saanud, olid uudisgruppides ja foorumitel lingid uutele lehekülgedele, kuhu kasutajad programmi allalaadimiseks omakorda üles olid riputanud.

'See töötab üsna hästi, kuid pole veel täitsa valmis,' kommenteerisid tarkvaraspetsialistid, kes olid endale programmi laadinud.

Väljanägemiselt on Internet Explorer Infoworldi andmetel üsna sarnane praeguse viimase versiooniga. Lisatud on Explorer Bar, kus saab hoida vajaminevaid linke ja funktsioone.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing