Erki Noole osalemine Reval Cupil ebaõnnestus

Inno Tähismaa 05. veebruar 2001, 12:31

Eesti tippsportlasel Erki Noolel ebaõnnestus varasema vigastuse tõttu osalemine seitsmevõitlusel Reval Cup, mida ta ise korraldas.

Eile lõppenud võistlusel kaotas 6026 punkti kogunud Nool oma parimale summale 348 silmaga. «Protokollinumbreid külmalt hinnates peaksin pillid kotti panema,» märkis Nool. «Aga nii hullus seisus ma ennast ei tunne. Treenitus on hea, tehnilisest kindlusest ja särtsust jääb vajaka.»

Olümpiamängude järel segamatult harjutanud Roman ?ebrle näitas kõrgtaset. Võistluse 6267 punktiga võitnud ?ebrle jõudis mitmel alal isikliku tippmargi lähedale ja püsis viie ala järel Euroopa rekordi graafikus.

«Noolt jälitasid hooaja esimesel võistlusel raskused,» kommenteeris võistlust ?ebrle. «Kuu aja pärast toimuvatel MM-võistlustel pole ma ainus suursoosik, Erki on kindlasti tugev vastane.»

Nool jätkab valmistumist usus, et suudab Lissabonis pürgida 6300 punktini.

Detsembri lõpus liikus vaagnaluu põletikus Nool kodutrepist vaevaliselt alla, elukaaslane Kadri Kivine oli peaaegu veendunud, et olümpiavõitja jääb Reval Cupilt kõrvale. «Treeningulaagris Lanzarotel muutus Erki olukord täielikult, vigastus paranes,» lausus Kivine. «Nüüd ei andnud häda enam tunda.»

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing