Savisaar ja Oviir selgitavad võitja Kadriorgu pürgimisel

01. märts 2001, 08:10

Keskerakonna 110liikmeline volikogul teeb valiku kuue presidendikandidaadi seas laupäeval Võrus, kus peakonkurentideks on erakonna esimees Edgar Savisaar ja riigikogu aseesimees Siiri Oviir, kirjutab Eesti Päevaleht.

Peeter Kreitzbergil, Ene Graubergil, Ando Lepsil ja Robert Lepiksonil puuduvad vähese toetuse tõttu väljavaated tõusta suurima opositsioonipartei presidendikandidaadiks.

Savisaart toetav Kristiine osakonna esimees Evelyn Sepp on kindel, et Keskerakonna liidrist saab ülehomme erakonna ametlik kandidaat. ?Kuigi miski pole kunagi lõpuni selge, arvan, et jõujoonte suhe jääb samaks mis praegu? ütles Sepp.

Riigikogu keskfraktsiooni liikme Kalev Kallo sõnul ei näita see vahekord veel midagi. ?Kõik on alles lahtine. Hääled on koos laupäeval. Praegu on selge, et teise vooru jõuavad Savisaar ja Oviir,? uskus Kallo ka Oviiri võimalustesse.

Isamaaliidu peasekretäri Andres Ammase hinnangul pole Oviiril ilmselt shansse. ?Savisaar on erakonna sees suurt tööd teinud, et Oviir auti lükata. Kardan, et temaga juhtub nii nagu teistegi Savisaarega konflikti läinud inimestega,? lausus Ammas.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing