Elektriraudtee pakub jalgpallihuvilistele lepitust

23. mai 2001, 08:34

Eesti-Holland jalgpallimat?i tõttu on päevakorda tõusnud massiürituste toimumise ajal liikluse korraldamine Lilleküla staadioni ümbruses. Kõik oleks väga lihtne, kui seda raudteed seal poleks, kirjutab Elektriraudtee juhatuse liige Rein Riisalu Eesti Päevalehe arvamusküljel.

Selles olukorras leitakse, et ohutuse tagamiseks tuleb mängu ajaks vähendada Lilleküla läbivate reisirongide arvu.

Elektriraudtee AS ei saa leppida, et meie igapäevased kliendid tahetakse tuua ohvriks, sest pole suudetud välja töötada ja ellu rakendada massiürituste ajal turvalise liiklemise skeeme Lilleküla staadioni ümbruses.

Elektriraudtee peab inimeste turvalisust sama oluliseks kui oma klientide huvide eest seismist. Selle asemel, et linnavõimu (ja vutifänne) raudteeoperaatorite vastu üles ässitada, võiksid korraldajad viimastega kontakti otsida, et üheskoos töötavaid lahendusi välja mõelda. Elektriraudtee poolne initsiatiiv aprillis jäi aga paraku tagasisideta.

Lahendused, milleks me omalt poolt valmis oleme, puudutavad erirongide käikupanemist Lilleküla ja kesklinna (Balti jaama) vahel, täiendavat ühendusteed Lilleküla raudteejaama ja staadioni vahel ning linnaosa heakorda ja elukeskkonda, kirjutab Riisalu. Lisaks betoonkirikule staadioni näol tuleks ehitada ka kokkuleppekirik keset küla, nii et üksteise varbaid ära ei tallataks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing