ET pakub 1. juulist kuni poole võrra odavamaid minutihindu

28. juuni 2001, 11:18

toob 1. juulist turule et Plusspaketi, mis võimaldab tavapärasest kõrgema kuutasu eest kasutada kuni 46 protsenti odavamaid kõneminuti hindu, teatas ettevõte.

<b><I>et</I> </b> Plusspaketi kasutajad saavad helistada nii Eesti Telefoni võrku kui ka teistesse Eesti fiksvõrkudesse normaalajal hinnaga 20 senti minut, soodusajal 15 senti minut ja öösel 10 senti minut, samad minutihinnad kehtivad ka interneti sissehelistamiskeskuste kasutamisel, ütles ET meediasuhete juht Ain Parmas.

Kõnesid lauatelefonilt EMT ja Radiolinja Eesti mobiilvõrkudesse hakkab Eesti Telefon <b><I>et</I> </b> Plusspaketi kasutajatele pakkuma Eesti kõige soodsamate hindadega ? kõneminut EMT võrku hakkab ööpäevaringselt maksma 2,65 krooni ja Radiolinja Eesti võrku 2,90 krooni. Kõneminut Q-GSMi võrku maksab <b><I>et</I> </b> Plusspaketi kasutajatele ööpäevaringselt 3,70 krooni.

Rahvusvahelisi kõnesid pakub Eesti Telefon <b><I>et</I> </b> Plusspaketi kasutajatele olenevalt riigist 10-26% baashindadest odavamalt, kuid <b><I>et</I> </b> kõneboonuste kasutamisel on välismaale helistamine veel kuni 25% soodsam ja Eesti fiksvõrkudesse helistamine veel 15% soodsam.

Tavatelefoni kuutasu on <b><I>et</I> </b> Plusspaketi kasutajatele 280 krooni, tavapärasest on kallimad ka ISDN-toodete, digitaalsete püsiühendusliinide ning virtuaalse kodukeskjaama Centrex kuutasud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing