Tele2 võtab kasutusele uue rahvusvahelise sidekanali

Inno Tähismaa 03. juuli 2001, 11:45

Tele Eesti AS uuendab rahvusvahelist ühendust, avades uue sidekanali Tallinnast Stockholmini, teatas ettevõtte esindaja.

Uus rahvusvaheline ühendus on vajalik Tele2 kasvava telefoni- ja internetiklientuuri paremaks teenindamiseks ning lubab klientidele pakkuda senisest veelgi suuremaid ühenduskiiruseid.

Tele2 Balti regiooni IT direktor Mart Nielseni sõnul ehitab uue rahvusvahelise ühenduse Tele2 tarbeks välja Pangea Ltd ning see võimaldab edaspidi andmeside kiirust 155 megabitti sekundis.

Tänu otseühendusele muutub kiiremaks ja kvaliteetsemaks Tele2 internetiühendus välismaale.

'Uus ühendus omab tähtsust kogu Pan Baltic perspektiivis,' sõnas Nielsen. 'Tele2 on esindatud kõigis kolmes Balti riigis. Et rahvusvahelise andme- ja kõneside liiklus lihtsustub märkimisväärselt, pakub projekt võimalusi koostööks ka Läti ja Leedu Tele2 klientidele teenuste pakkumisel,' lisas ta.

Sidekanal on esimesteks testimisteks valmis augusti alguses. Alates 1.septembrist kulgeb kogu Tele2 andme- ja telefoniside liiklus läbi uue ühenduse.

Tele2 on Eesti suurim alternatiivne telekommunikatsioonifirma, kes osutab interneti, mobiil- ja fikstelefoni ning kaabeltelevisiooni teenuseid.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing