PricewaterhouseCoopers kaasati kosmoseprojekti

08. august 2001, 14:02

Euroopa Komisjoni otsuse kohaselt hakkab ärikonsultatsioonifirma PricewaterhouseCoopers välja töötama äriplaani kosmoseside projektile GALILEO, et selle alusel kaasata projekti finantseerimisse ka investorid erasektorist.

GALILEO on Euroopa initsiatiiv ülemaailmses Satelliitide Navigatsioonisüsteemis (Satellite Navigation System). See põhineb umbes 30-l satelliidil, mis osutavad tervet rida navigatsiooniteenuseid (avatud, kaitse-, kommerts-, riiklikul tasemel reguleeritud teenuseid) ja navigatsiooniga seotud teenuseid (otsingute ja pääste-, sideteenus).

Pla
anide kohaselt hakkab süsteem toimima aastal 2008 ja rahuldab väga laia ringi kasutajagruppide vajadusi. GALILEO-st saab üks Euroopa Liidu Üleeuroopalise Transpordivõrgu (Transport Trans European Network, TEN-T) projektide võtmekomponent.

Komisjoni otsuse kohaselt hakkab PricewaterhouseCoopers?i projektide finantseerimise ja erastamise meeskond koostöös firmadega Satel Conseil, Ovum, Denton Wilde Sapte, Willis Inspace ja Deutsche Bank projekti nõustama GALILEO poolt osutatavate kommerts- ja avalike teenuste ning tuluvoogude osas, mida need võivad genereerida.

PricewaterhouseCoopers on suurim majanduskonsultatsioonifirma maailmas, firmal on esindused 150 riigis.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing