Telekom: Sonera osaluse müük Baltikumis on spekulatsioon

Inno Tähismaa 30. august 2001, 16:25

Eesti Telekomil puuduvad andmed nagu kavatseks Sonera oma osaluse müüki Baltikumi telekommunikatsioonifirmades Teliale või mõnele teisele ettevõttele, kommenteeris Telekom infot, nagu kavatseks Telia osta Sonera 11,75% osaluse ASis Eesti Telekom.

Kohtudes 29. augustil investeerimispanganduse analüütikutega käsitlesid Eesti Telekomi esindajad olukorda ja perspektiivseid arenguid pärast telekommunikatsioonituru avanemist ning samuti võimalikke tulevikustsenaariume Eestis ja teistes Balti riikides seoses muutustega Euroopa ja maailma telekommunikatsioonisektoris, teatas Telekom börsile.

'On kahetsusväärne, et tingiva kõneviisi kasutamine on jätnud mõnele vestlusringis osalejale mulje nagu sündinud faktist. Olen veendunud, et igal suurettevõtte juhil on olemas visioon, milline peaks olema firma turupositsioon ja käekäik paari-kolme aasta pärast. Kuid kindlasti ei hakka ühe börsifirma tegevjuht enneaegselt ja tõsikindlalt kommenteerima oma strateegiliste omanike tegevust,' ütles Eesti Telekomi juhatuse esimees Jaan Männik.

'Võin kinnitada, et meil puudub käesoleval hetkel igasugune alus väita nagu kavatseks Sonera oma osaluse Eesti Telekomis müüa. Tegemist on ilmselgelt ülevõimendatud spekulatsiooniga,' lisas Jaan Männik.

AS Eesti Telekom vabandab tekkinud segaduse pärast.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing