Saaremaa lihatööstus loodab SAPARD-ilt 13 miljonit krooni

07. september 2001, 10:12

SLPT tahab SAPARDI toel investeerida ligi 13 miljonit krooni, sellest 10 miljonit lihatööstusse ja ülejäänu piimatööstusse, kirjutab internetilehekülg www.saarlane.ee.

Vaatamata kahtlustele Saaremaa lihatööstuse SAPARD-i taotluse nõuetekohasuses suhtub tööstuse juhtkond Euroopa Liidu toetusraha saamise võimalusse optimistlikult.

Tööstuse taotlus on vastu võetud ja otsus selle rahuldamise kohta tehakse lähinädalatel, rääkis Saaremaa Liha ja Piimatööstuse direktor Ahti Viilup. Andsime paberid õigel ajal üle, vastuvõtmisel pretensioone ei olnud, lisas ta.

Viilup möönis, et taotluse dokumentides võis olla mõningaid küsitavusi. ?Mõned keele-värgid seal olid, aga kõigil viieteistkümnel taotlejal olid vead sees,? sõnas Viilup. Tema sõnul on liikunud jutt, et tehakse uus konkurss, aga praegu selle kohta mingeid andmeid ei ole. ?Tundub, et muretsemiseks ei ole põhjust,? lisas ta.

Lõviosa rahapaigustusest moodustavad kulutused ümberehitusteks ja remondiks, samuti muretseb ettevõte juurde ka uusi seadmeid.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing