Linnavalitsus abistab vahetuskorteri leidmisel

10. oktoober 2001, 10:51

Korterit vahetada soovivad tallinlased saavad kasutada Tallinna linnavalitsuse infosaali töötajate abi kuulutuse internetiportaali ülespanekuks ning tema soovidele vastavate vastupakkumise leidmiseks.

'See tasuta teenus on mõeldud eeskätt neile, kes tahavad vahetada oma korteri teise vastu ning vahetustingimustes maakleri vahenduseta ise omavahel kokku leppida,' ütles Tallinna Elamumajandusameti elamusakonna juhataja Priit Pärtelpoeg Raepressile.

Infosaali töötaja paneb kuulutuse üles ning teavitab kuulutajat tema soovile vastavatest vastupakkumistest. Kuulutus jääb vastavalt kuulutaja soovile üles kaheks kuni 12 nädalaks.

'Infosaali teenus piirdub andmebaasist sobivate vahetusvariantide leidmise ning kontaktandmete edastamisega,' ütles Pärtelpoeg. 'Edasi suhtlevad vahetustehingu osapooled juba omavahel.'

Uus teenus on mõeldud neile, kes lisaks ajalehes kuulutamisele tahavad vahetamissoovi ka interneti vahendusel kuulutada, kuid kellel endal puudub selleks võimalus ja oskus.

Tallinna Elamumajandusameti tellimusel täiendas internetiportaali www.city24.ee haldav Kinnisvaraportaal AS kuulutamissüsteemi linkidele 'ost' ja 'müük' lisaks uue lingi 'vahetus' lisamisega.

'Inimene tuleb infosaali, annab oma korteri täpse kirjelduse ja kirjeldab ühtlasi korterit, millist tahab vastu saada ning tuleb seejärel mõne aja pärast talle tehtud pakkumiste järele pärima,' kirjeldas Pärtelpoeg. Ta lisas, et mida täpsemalt on pakkumine ja soov määratletud, seda suurem on tõenäosus ootustele vastavat vahetuskorterit leida. Kuulutaja isiku- ja kontaktandmed jäävad vaid kliendi teenindaja teada.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing