Tippjuhtide Pärnu konverents peetakse telgis

11. oktoober 2001, 08:20

Eile Pärnus alanud kuues tippjuhtide konverents peetakse Endla teatriremondi tõttu jõe kaldal telgis, kirjutab Pärnu Postimees.

Soojustatud telgid on ühendatud Pärnu sadama suure angaariga, niimoodi tekkinud ruumidesse mahuvad riietehoid, konverentsiruum, saal spetsiaalselt konverentsiks lavastatud teatrietenduse tarvis ja kohvikuruum.

Üks konverentsi korraldajatest, Eesti Ekspressi peatoimetaja Aavo Kokk selgitas, et kuuendat korda toimuvat konverentsi ei tahtnud nad Endla remondi tõttu kusagil mujal pidada.

?Pärnul on kaks olulist asja,? selgitas Kokk. ?Üheski teises linnas väljaspool Tallinna pole nii palju hotellikohti. Tartus saaks samasuguse ürituse silma kinni pigistades samuti korraldada, kui osa inimestest Otepääle paigutada, kuid hotellikohtade kvaliteet on hoopis teine.?

Teise olulise nüansina märkis Kokk siinseid ööklubisid, kus Tartu küll väärilist konkurentsi pakub, kuid kokkuvõttes jääb eelis siiski Pärnule. ?Ja Pärnul on fluidum, mida teistel kohtadel ei ole,? lisas ta.

Seekord on Pärnusse oodata ligi 700 juhti. See on läbi aegade suurim arv, suuremaks korraldajad üritust paisutada ei soovi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing