Mõis: Tallinna võimuliidule on vaja Meelis Laod

Inno Tähismaa 30. oktoober 2001, 14:05

Tallinna ekslinnapea Jüri Mõis peab Tallinna võimuliidus lahvatanud tüli põhjuseks Meelis Lao taolise lepitaja puudumist.

?Asi on selles, et pole enam Meelis Laod, vaja on leida kedagi temasugust,? kommenteeris Mõis olukorda Tallinna võimuliidus.

Mõis ütles, et süüdistuse alla langenud turvalisus- ja integratsiooniameti kulud olid eelarves ette nähtud. ?Mind paneb hämmastama, et nüüd püütakse kisklevalt üksteist süüdistada,? lisas ta.

Mõisa sõnul võiks ka küsida, et kas Pirita teele on vaja uhket neoonreklaami kirjaga ?Siit algab Pirita linnaosa!?.

Mõis ütles, et möödunud aasta sügisel leppisid toonase võimuliidu liikmed koos venelastega kokku, et integratsioonitööle hakatakse suuremat rõhku panema. Selle jaoks oli ka nähtud summa eelarvesse, kokku 21 miljonit krooni.

Mõisa sõnul olid venelased huvitatud ka Vene kultuurikeskuse rekonstrueerimisest 200 mln krooni ulatuses ja Laagna tee tunneli pikendamisest Peterburi teele 60 mln krooni ulatuses. Need objektid pidid sisse minema 2002. aasta linna eelarvesse.
Mõis ütles, et igaühel on omad huvid, näiteks eestlased on huvitatud linnateatrist, vabadussambast ja okupatsioonimuuseumist.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing