Leivi ?er saavutas tänaseks kohtumise Tõnis Paltsiga

Inno Tähismaa 30. oktoober 2001, 14:19

Tallinna linnapea Tõnis Palts oli pärast pikka pealekäimist nõus kohtuma abilinnapea Leivi ?eriga, kes tahab selgitada tema vastu esitatud süüdistuste alusetust.

?er ütles, et kohtub täna Paltsiga kell 16.30. ?Mina palusin. On ebanormaalne, kui abilinnapea vastu on esitatud süüdistused seni tõestamata tehingute kohta,? ütles ?er. Tema sõnul tunneb ta survet nii Paltsilt, kes on teinud teda süüdistavaid avaldusi kui erakonnakaaslaselt Sergei Ivanovilt.

?er ei osanud öelda, kas võimuliit läheb lõhki või mitte. ?Ega see koalitsiooni ei tugevda,? ütles ta ja lisas, et teda on süüdistanud ka opositsiooni kuuluva Keskerakonna liige Pavel Starostin.

?Olen veendunud, et see on poliitiline mäng,? ütles ?er kommentaariks Tallinna võimuliidus lahvatanud tülile, kus süüdistatakse Eestimaa Ühendatud Rahvapartei esindajat ?eri ja tema juhitavat turvalisus- ja integratsiooniametit linna raha raiskamises.

?er ütles, et käimas on sisekontroll ja tulemused on varsti teada, tema tunneb end rahulikult ja ei näe põhjust ametist lahkumiseks. Ta lisas, et on ise raha eraldamist otsustanud komisjone juhtinud ja teab, et komisjonide otsused pole olnud poliitilised, kuna neis istuvad spetsialistid.

?er ütles, et kõik kulutused, milles teda süüdistatakse, on linna eelarves kinnitatud ja midagi kuritegelikku pole toimunud. Tema sõnul võib olla küsitavusi mõne projekti efektiivsuses.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing