Palts: minu lahkumine oleks ime

06. detsember 2001, 08:17

Tallinna linnapea Tõnis Palts ei välista võimalust, et Reformierakond ja Keskerakond on uues koalitsioonis kokku leppinud, kuid loodab siiski sama võimuliiduga järgmise aasta eelarve vastu võtta, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Tegemist on erakonnaga, mille maailmavaated ühtivad minu omadega, kui jätta kõrvale mõningane võimuhullus,? ütles Palts Reformierakonna kohta.

Paltsu kinnitusel puuduvad tal igasugused andmed selle kohta kui kaua on Reformi- ja Keskerakond juba uue koalitsiooni mõtet haudunud, kuid tema sõnul on käitutud väga imelikult ning ühepoolselt investeerimise osas läbirääkimisi dikteeritud. ?Kui ma ütlen igal hommikul, et olen nende pakkumistega nõus, ja igal järgneval hommikul on neil uued nõudmised lauale panna, siis on raske lahendust leida,? ütles Palts.

Palts ütles, et jätkab oma tööd koalitsiooni määratud linnapeana ja homme jätkab eelarve üle läbirääkimisi abilinnapeadega selleks, et tuleks hea, arengut tagav eelarve.

?Kui peaks selline ime juhtuma, et ma siit ametist lahkun, siis saan ju anda kellelegi üle väga hea positsiooni, kust jätkata,? märkis Palts.

Palts kinnitas, et on pidevalt konsulteerinud opositsiooniga eelarve üle ja ka käesolevas eelarve juures on opositsiooni huve väga suures ulatuses arvestatud.

?See kõik on viinud viimase kahe nädala jooksul väga konstruktiivsete läbirääkimisteni. Ja need jätkuvad ka homme, et parandada üksteisemõistmist,? ütles Palts.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing