Ülevaade tänastest ajalehtedest

16. märts 2004, 08:53

Eesti Päevaleht:

Suur osa erakondadele jagatud 60 miljonist maksukroonist moondub europarlamendi valimiste eel poliitikute hiidplakatiteks ja reklaamiklippideks, sest Riigikogu enamusel puudub tahe kampaaniakulutusi piirata.

Saaremaa keskkonnateenistus küsib keskkonnaministeeriumilt juriidilist abi, et vastata sadadele kirjadele, milles protestitakse Natura 2000 loodushoiu-alade rajamise vastu.

Riigi kiirabi kontseptsiooni välja töötava töörühma hinnangul on parim viis teenuse jätkamiseks riigistada Põhja-Eesti piirkonna kiirabi, mis tähendab Tallinna kiirabi ning Tallinna tuletõrje- ja päästeameti brigaadide liitmist.

Michelin alustas Baltimaades tühjenemiskindlate rehvide müüki, oodates müügiedu nii Balti riikides kui ka mujal Euroopas.

Postimees:

Keskkonnaministeeriumi veeosakonna juhataja Indrek Tambergi hinnangul joob praegu umbes 30 protsenti Eesti elanikest vett, mis ei vasta eurostandardile. Kuna suuremates linnades on vesi üldjuhul normile vastav, puudutab nõuetele mittevastava joogivee probleem eelkõige väikelinnu ja maa-asulaid.

ELi liikmesriigid arutasid neljapäeval direktiivieelnõud, mis kaotaks muu hulgas takso- ja ravimimüügiteenuste osutamiseks praegu nõutavad tegevusload ja vähendaks bürokraatiat.

Dzhemmi koostist reguleeriv valitsuse määruse eelnõu käsitab eurodirektiividest tulenevalt puuviljadena tuntud köögivilju ? kurki, tomatit, porgandit, rabarberit ja kõrvitsat.

Maksu- ja tolliameti maksuvõlgade sissenõudmise osakonna juhataja Raul Siemi hinnangul peab riik umbes kaks kolmandikku praegusest 3,4 miljardi suurusest talle laekumata maksuvõlast maha kandma.

SL Õhtuleht:

Andmekaitseinspektsioon tegi endisele presidendikantselei ametnikule 4200 krooni trahvi, sest ta andis Res Publicale valimispropaganda tegemiseks inimeste nimesid ja aadresse.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing