Väärtpaberikeskus annab internetis kiiret infot

06. aprill 2004, 09:19

Eesti Väärtpaberikeskuses registreeritud ettevõtetel on e-Registrist võimalus vaadata oma ettevõtte väärtpaberitega tehtud tehingute ajalugu.

Samuti võimaldab e-Teavitus ettevõttel saada operatiivset informatsiooni aktsiaraamatus toimunud muudatustest.

Muudatuse toimumise korral saadab Eesti Väärtpaberikeskuses (EVK) ettevõtte e-posti aadressile toimunud tehingu kohta teavituse.

Muudatustest teavitamise tellimine sobib ennekõike ettevõtetele, kes ise ei jälgi igapäevaselt oma väärtpaberitega tehtavaid tehinguid, ja ettevõttega seotud kolmandatele isikutele, kellel on õigus ettevõtte kohta andmeid saada.

Tehingute ajaloo väljavõte näitab valitud perioodil kõiki väärtpaberiga toimunud kandeid, sealhulgas ostu- ja müügitehinguid, korporatiivsete sündmuste kandeid, pante (areste) ning tehingujärgset saldot.

'See on kiire ja käepärane viis olla oma ettevõtte väärtpaberitega toimunuga kursis,' ütles EVK tegevdirektor Kaidi Oone.

Teenused on tasulised. Väärtpaberi ajaloo päringu hind on 250 krooni ning e-Teavitus maksab aastas 350 krooni. Teenuse saab tellida e-Registri kaudu või otse Eesti Väärtpaberikeskusest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing