Valitsus kinnitas asutused ja ettevõtted, kes saavad taotleda EL raha

22. aprill 2004, 12:25

Valitsus kinnitas asutuste ja ettevõtete loetelu, kes võivad taotleda Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfondi vahendeid.

Kusjuures taotletava projekti või projektirühmade kogumaksumus ei või olla väiksem kui 10 miljonit eurot, väiksemate kuludega projektide heakskiit on võimalik vaid erandjuhtumitel.

Valitsuse määrus määratles rahandusministeeriumi, majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi, keskkonnaministeeriumi ning nende valitsemisala asutuste ja sihtasutuse Keskkonnainvesteeringute Keskus ülesanded Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfondi vahendite taotlemisel.

Toetuse taotlejad ja saajad võivad olla transpordi infrastruktuuri eest vastutavad riigiasutused; keskkonnakaitsega seotud riigiasutused; kohaliku omavalitsuse üksused; riigi osalusega transpordi- ja keskkonnaalal tegutsevad ettevõtjad; kohaliku omavalitsuse osalusega transpordi- ja keskkonnaalal tegutsevad ettevõtjad; mittetulundusühingud ja sihtasutused; korraldusasutus, auditeeriv asutus ja makseasutus; transpordi- ja keskkonna alal tegutsevad ettevõtjad, kes täidavad avalikke ülesandeid.

Toetuse kasutamine peab olema kooskõlas Euroopa Ühenduse poliitikatega, kavades toodud eesmärkidega ning piirkonna- ja sektoraalse poliitikaga. Rahastada võib ka erinevaid projekti etappe ja vajalikke eeluuringuid.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing