PM: Mitmed suured Tallinna teed jäävad remontimata

23. august 2004, 08:49

Lausvihmad tekitasid Tallinna teedele mitmeid ohtlikke kahjustusi, mille kõrvaldamise tõttu jääb tänavu korraliku remondita mitu tänavat.

Tallinna kommunaalameti heakorraosakonna juhataja Tõnu Tuppitsa sõnul neelab vihma tekitatud kahjustuste parandamine pealinna eelarvest kuni kümme miljonit krooni, mille eest oli tegelikult kavas remontida mitmeid suuremaid teid ning elamukvartalite sisetänavaid, kirjutab Postimees.

Tuppits nentis, et vihmakahjustuste tõttu jäid tööd tähtaegselt tegemata enam kui 250 objektil. Need pidid hõlmama ebatasasuste ja aukude kõrvaldamist paremas seisukorras magistraaltänavatel ning löökaukude ja liiklusohtlike pikiroobaste remonti. Teede freesimise ja uue asfaldi panemise asemel piirdub linn nüüd autosid päris ära lõhkuda ähvardavate hiigelaukude täitmisega.

Augusti alguseks pidi linn olema lõpetanud jooksva remondi näiteks Laagna teel ja Tehnika tänaval, kuid see jääb tänavu tõenäoliselt tegemata. Tuppitsa sõnul on lootust, et linn võtab veel sel aastal vastu lisaeelarve, kust tuleks lisaraha ka teeremondile, kuid midagi kindlat selles osas pole.

Suurematest töödest jäid vihma tõttu lõpetamata veel näiteks Ehitajate tee, Raudtee tänava, Paljassaare tee, Hiiu tänava, Pargi tänava, Õismäe tee, Merivälja tee ja Lauteri tänava remont.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing