Ülevaade tänastest ajalehtedest

09. september 2004, 08:28

Eesti Päevaleht:

Saaremaa laevakompanii ja riigi esindajad arutasid eile võimaliku ühisfirma loomist. Samas ei kavatse riik leppida laevakompanii provokatiivsete nõudmistega, mis võib tähendada minister Meelis Atoneni tagasiastumist.

Juba esimese kuue kuu jooksul suurenes Eesti majutuskohtades ööbinud välismaalaste arv mullusega võrreldes veerandi jagu, suvekuudel kasvas välisturistide arv veelgi.

Leedukad alustasid Eestisse uue apteegiketi rajamist, sel nädalal avati Tallinnas kaks esimest neist.

Enam kui aasta tagasi välja käidud idee luua riiklik riskikapitalifond on soikumas. Minister Veskimägi ei ole veendunud, et midagi sellist üldse vaja oleks.

Postimees:

Tallinna kümne aasta arengukava näeb ette ligi paarikümne kiriku ja kaheksa linnamüüri torni ennistamise jätkamise, samuti maa-aluste käikude ja bastionide taastamise ning avamise.

Skandaalne ärimees Meelis Lao hõivas eile turvameeste abiga Tallinnas Viru tänaval asuva McDonald?si restorani, kamandas töötajad tänavale ja teatas, et seoses rendilepingu lõppemisega on hamburgeriäril kriips peal.

Saaremaa Laevakompanii (SLK) taotleb plaanitavale ühisfirmale konfidentsiaalsetel tingimustel ja avaliku konkursita pikaajalist ainuõigust saarte ja mandri vaheliseks reisijateveoks, mis läheks seadustega vastuollu.

Suure käraga välja reklaamitud lennujaamatasude alandamine reisijatele loodetud kasu ei too, sest lennujaama tegematajätmiste pärast saavad maksudest üle jääva raha endale hoopis lennufirmad.

SL Õhtuleht:

Skandaalne ärimees Meelis Lao tungis eile varahommikul musta riietatud turvameeste saatel veel suletud Viru tänava McDonald"sisse ning viskas välja kõik kohal viibinud töötajad. Ehkki politsei tuleku ajaks oli Lao kadunud, jäi kiirsöökla uksele terveks päevaks silt «Vabandage, AVARII».

Sakala:

Eile avati Abja-Paluojal Toom Tekstiili vabriku juurdeehitis, tänu millele saab tööd 60 inimest rohkem kui seni.

Virumaa Teataja:

Täna annab Rakvere linn turuhoone võtmed üle ASile Kalev, kes hiljemalt järgmise aasta algul kavatseb seal esimesel korrusel avada maiustustepoe ja kogu pere meelelahutuskeskuse ning teisest korrusest kujundada linna esindussaali.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing