Ülevaade tänastest ajalehtedest

01. oktoober 2004, 08:24

Eesti Päevaleht:

Kalurid kurjustavad ametnikega, kes ei suutnud euroraha taotlemist võimaldada. Põllumajandusministeeriumis venis vajalike määruste ettevalmistamine sügisesse, seejuures ei arvestatud, et laevu saab remontida ainult suvel.

Reformipartei ja Rahvaliidu lepe võib Edgar Savisaare linnapeakohast ilma jätta. Reformierakonna Tallinna piirkond sõlmis Rahvaliidu Tallinna piirkonnaga koostööleppe, et ?tagada erakondade põhimõtete ja lubaduste edukam elluviimine?, teatasid erakonnad.

Elioni, Starmani ja STV tehnikuid tuleb kaua endale appi oodata.

Kuni 1. detsembrini kestab Hansa Liisingu ja automüüjate ühiskampaania 'Avanss annab vastulöögi'. Selle kestel saab liisinguga uue väikeauto sissemaksega null protsenti.

Postimees:

Rahvaliit, kelle olemasolu pealinna volikogus oli veel nädal tagasi paljudele teadmata, on nüüd muutunud soomusrongiks, mis võib tõugata Edgar Savisaare Tallinna linnapea kabinetist ja keskpartei pealinna võimuliidust.

Koalitsioonierakondadesse kuuluvad Riigikogu liikmed leiavad, et õiguskantsleri süüdistused, mille järgi rikuvad riigiettevõtete nõukogudesse kuuluvad riigikogulased põhiseadust, olid liialdatud ja radikaalsed.

Eesti esitöösturi, Kaubandus-Tööstuskoja juhatuse esimehe Toomas Lumani hinnangul tuleks lisaks ettevõtete tulumaksuvabastuse säilitamisele investeerimise soodustamiseks lõpetada ka firmadele makstavate dividendide maksustamine.

Kui valitsus allkirjastab kahe nädala pärast ehitiste tuleohutusnõuete karmistamise määruse, peavad viie aasta pärast kõikides kodudes olema põlengust märku andvad suitsuandurid.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing