Hansa Liising Eesti ja automüüjad pikendavad kuni aasta lõpuni võimalust liisida väikeauto 0% sissemaksega

01. detsember 2004, 12:22

Hansa Liising Eesti ja automüüjad pakuvad veel aasta lõpuni väikeautodele 0% sissemaksega liisingut - septembris alanud pakkumine on osutunud väga populaarseks.

0% sissemaksega kampaania tõstis väikeautode liisimise kahekordseks.

Kampaania oli esialgu planeeritud septembri lõpust kuni novembri lõpuni. 'Sellel ajal on kampaanias esindatud väikeautode liisimine Hansa Liisingust kasvanud kahekordseks, tõustes 130 autoni kuus,' märkis Hansa Liisingu sõiduatode osakonna juhataja Ain Mihkelson.

Pooled nimetatud autode liisijatest on olnud Tallinnast või Harjumaalt, pooled mujalt Eestist. Populaarseimateks automarkideks on osutunud Renault, ?koda ja Hyundai.

Hansa Liisingu soov on selle kampaaniaga soodustada ning teha lihtsamaks väikeauto ostmist. 'Sihtgrupina pidasime silmas eelkõige inimesi, kes vajavad sõiduriistaks säästlikku väikeautot, või näiteks peresid, kus tuntakse vajadust teise auto järele,' lausus Mihkelson.

Hansa Liisingu ja automüüjate ühiskampaania raames pakutakse võimalust liisida endale sobiv auto 19 väikeauto mudeli seast 0% sissemaksega.

Autoregistrikeskuse andmetel on üle poolte liisitud autodest Eestis finantseeritud Hansa Liisingu vahendusel, oktoobri seisuga oli see näitaja 61%.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing