Keskerakond plaanib linna rahaga hakata parteilehti üles töötama

03. jaanuar 2006, 12:01

Tallinna Linnavolikogu Reformierakonna fraktsioon protestib Keskerakonnale kuuluvate ajalehtede 'Pealinn' ja 'Stolitsa' muutmist munitsipaallehtedeks.

Tallinna Linnavolikogu Reformierakonna fraktsioon teatas, et ei poolda ülelinnalise munitsipaalajalehe taaskäivitamist ning peab linlaste teadlikuks eksitamiseks Tallinna linnapea ja Keskerakonna peasekretäri 'kokkulepet', mille järgi linn hakkab kasutama Keskerakonnale kuuluvate ajalehtede 'Pealinn' ja 'Stolitsa' nimesid.

Tallinna Linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni esimehe Keit Pentuse sõnul on Keskerakonna plaan hakata linna rahaga üles töötama ja välja andma partei ajalehte taaskord üks kahetsusväärne näide, kus tsentristid ei oska linna ja partei rahakotil vahet teha. 'Ma loodan, et praegune linnapea jõuab pärast järelemõtlemist siiski arusaamisele, et sellised keskerakondlikud trikid maksumaksja rahaga ei ole kõige mõistlikumad ja et Keskerakond jätkab oma parteilehe välja andmist oma kuludega,' ütles Pentus.

Tallinna meediaosakonna eelarve tõuseb sel aastal mitmekordselt, ületades kümne miljoni krooni piiri. Lisaks ülelinnaliste ajalehtede taaskäivitamisele soovib linnavalitsus hakata maksumaksja raha eest tellima ka filme ja telesaateid.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing