Haridusprojektidele jagati 83,5 miljonit krooni

01. märts 2006, 12:14

Hindamiskomisjon otsustas haridusmeetmest toetada 43 projekti rahastamist 83,5 miljoni krooni ulatuses Euroopa Sotsiaalfondist (ESF).

ESF meetme 1.1 eelarves on veel 180 miljonit krooni, mille taotlemiseks avatakse viimane voor 2006. aasta septembris.

Neljandasse vooru esitati kokku 321 miljoni krooni ulatuses 91 projekti, millest tunnistati vastavaks 83. Neist 59 projekti said ekspertkogult hindamiskomisjoni jõudmiseks piisava arvu punkte. Valitud 43 projekti hulgas oli nii õppeasutuste, MTÜde, eraettevõtete kui ka riigiasutuste projekte. Projektides kavandatakse info- kui õppematerjalide koostamist, tippspetsialistide ettevalmistust, õppekvaliteedi parandamist, praktikakorralduse kaasajastamist, õpetajate/õppejõudude aga ka koolijuhtide täiendkoolitust jpm.

„Viiendasse vooru ootame projekte neist valdkondadest, kust neid seni vähe on esitatud,” ütles Madis Lepajõe, haridus- ja teadusministeeriumi asekantsler. „Näiteks kutseõppeasutuste õppejõudude täiendõppeks välismaal ning välistippspetsialistide kutsumiseks Eesti kutsekoolidesse. Vähe on ka õppeasutuste ja ettevõtete koostöös teostatavaid projekte,” lisas Lepajõe.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing