2005. aasta hääletuse võitsid NG Investeeringud ja Ain Hanschmidt

29. märts 2006, 13:17

Eesti Investorite Liit selgitas Eesti investeerimiskliima seisukohast eelmise aasta kõige positiivsemad ja negatiivsemad sündmused.

Küsitluse järgi olid eelmise aasta positiivseimad sündmused NG Investeeringute poolt endistele väikeaktsionäridele õiglase hüvitise maksmine ning uuriva ajakirjanduse tööd.

Kiiduväärsena märgiti ka uusi esmaemissioone, Eesti Telekomi jäämist börsile, Baltika aktsia tõusu ning Äripäeva Ain Hanschmidti temaatika käsitlemist.

Aasta negatiivsemateks sündmusteks hinnati Ain Hanschmidti aktsiaskeeme ja Hansapanga kadumist börsinimekirjast. Samuti kogusid rohkelt hääli järelvalveorganite hambutus kerkinud probleemide lahendamisel, LHV insider-tehingute juhtum ja Kalevi kinnisvaratehingud.

Investorite Liidu poolt korraldatud küsitluses selgitasid liidu liikmed ja <#Eesti Investorite Liidu portaali=http://www.investoriteliit.ee> külastajad möödunud aasta positiivseima ning negatiivseima sündmuse. Liikmed ja külastajad nimetasid eelmisel aastal toimunud sündmuseid, millest enim esitatud kandidaatidele oli võimalik esitada poolt- ning vastuhääli.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing