Kristiines ja Pirital võib tuld teha

28. aprill 2006, 09:58

Heakorrakuu ajal tohib Kristiine ning Pirita linnaosas tuld teha 29. ja 30.aprillil, Haaberstis ning Nõmme linnaosas 6. ja 7. mail, teatas linnavalitsus.

Põletada tohib vaid värvimata puitu ning puu- ja põõsaoksi. Keelatud on jäätmete, kulu, puulehtede ja autokummide põletamine. 'Muul ajal on tule tegemine Tallinnas rangelt keelatud ja munitsipaalpolitsei võib eeskirjade eirajaid karistada kuni 6000 kroonise rahatrahviga,' ütles munitsipaalpolitsei direktor Tiit Kivikas.

Mustamäe Haljastuse AS avalikule aia- ja pargijäätmete kompostimisväljakule Rahumäe tee 5a võib vedada aia- ja pargijäätmeid kõikidelt Tallinna linna haljasaladelt ja kalmistutelt, sh ka eraomanduses olevatelt kinnistutelt. Aia- ja pargijäätmeid võetakse nii era- kui ka juriidilistelt isikutelt vastu hinnaga 250 kr/t, millele lisandub käibemaks. Vastuvõetava oksarisu maksimaalne läbimõõt on 6 cm.

Tallinna Linnavalitsus ja Tallinna Keskkonnaamet pöörduvad kõigi Tallinna elanike, ettevõtete ja organisatsioonide poole üleskutsega osaleda linna kevadisel suurpuhastusel, mis toimub käesoleval aastal kuni 15.maini

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing