Ülevaade tänastest ajalehtedest

31. mai 2006, 08:20

Eesti Päevaleht:

Vaidlusi põhjustanud Tallinna Harju tänava kinnistute müük tõi selle omanikele Norra ajalehe andmeil ligi kümnekordselt raha tagasi.

Korduvad äraütlemised linnalt ja kohalike elanike tõsine vastasseis ei ole kahandanud kahe mehe, Tom Annikve ja Peep Siitami indu rajada Kakumäe rannaastangust vaevalt 50 meetri kaugusele elamurajoon.

Ärileht:

Vähem kui aastaga tõusis leedulastele kuuluv Novatours Eesti reisikorraldamisturu liidriks. Ülejäänud kohti jagavad hispaanlased ja egiptlased.

Balti riikide suurim kasiinokett kasvatab haaret Valgevenes ja Ukrainas.

Postimees:

Eile algas Eestis viimase aja suurim ja tähtsaim rahvusvaheline kohtumine, kui Tallinna kogunesid isekeskis aru pidama ühtekokku 44 erineva riigi parlamentide esimehed.

Viimastel kuudel niigi tõusujoones liikunud punase kala kilohind tõuseb lähinädalatel eeldatavalt kuni mitukümmend krooni. Selle põhjuseks on suurenenud kalanõudlus maailmaturul.

Eesti Posti juht Peeter Raudsepp kinnitas, et kuigi sada postkontorit viiesajast ei ole majanduslikult tulusad, ei kavatse firma nende sulgemisega kiirustada.

Virumaa Teataja:

Rakveres Näituse tänavas tegutsev AS MAAG Konservitööstus läbis põhjaliku uuenduskuuri ja mai teises pooles läks konservide tootmine uutel liinidel lahti.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing