PM: ISICu tudengikaart saab endale tõsise konkurendi

19. juuni 2006, 07:53

Kui siiani on Eesti noortel võimalus omandada maailmas 32 000 soodustust pakkuv ISIC-kaart, siis juulis Eestisse jõudev Euro<26 pakub üle 100 000 soodustuse.

Euro<26-kaardi omanikele pakuvad soodustusi söögikohad, meelelahutus- ja majutusasutused ning transpordifirmad nii Eestis kui ka mujal Euroopas. Kui ISIC-kaardi omanikud peavad olema õpilased või üliõpilased, siis Euro<26 võivad saada endale kõik kuni 26aastased noored, kirjutab Postimees.

Tallinlanna Marilin Mürk on Eestis üks väheseid, kellel on Euro<26-kaart juba mõnda aega olemas ning ta on sellega ka mujal Euroopas soodustusi nautinud. 'Mina sain selle kaardi Austrias vabatahtlikuna töötades, kus see võimaldas näiteks rongiga sõites 40-50protsendist soodustust, samuti oli sellest kasu kinos ja isegi kosmeetikapoes,' kiitis Mürk.

Tema sõnul on kaart Euroopas vägagi tuntud ja pakub väga kasulikke allahindlusi. 'Hea, et see nüüd ometi ka Eestisse jõuab,' lisas Mürk, kes loodab sama häid soodustusi ka siin Eestis.

Kui ISICu pangakaarti pakub SEB Ühispank, siis uue kaardi turuletoojaks on Hansapank, kes hakkab alates augustikuust välja andma Euro<26 märgistusega NPNK Tudengikaarte, mis annab noorele korraga nii Tudengikaardi kui Euro<26 soodustused.

Hansapanga noortepanganduse osakonna juht Liis Korts märkis, et augustis pakutakse vastava märkega pangakaarti kõigepealt tudengitele, sügisest on seda võimalik saada ka teistel.

Konkurendi, SEB Ühispanga avalike suhete juht Evelin Allas tõdes, et kui Euro<26 on Euroopa kaart, siis ISIC pakub soodustusi üle maailma. 'See annab meile siiski suhtelise eelise konkurendi ees,' nentis Allas.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing