investor Toomas • 12. november 2018 kell 5:00
Eelmine investor Toomase konverents 2018. aasta jaanuaris.  Foto: Raul Mee

Investor Toomas: see on sensatsioon!

Aktsiavihjed, pommuudised, praktilised nõuanded ja väärt tutvused kogu eluks – jah, igal aastal üle 400 osaleja võõrustanud vabariigi võimsaim investeerimiskonverents tuleb taas!

Juba jaanuaris toimuv investor Toomase konverents toob kokku minu head sõbrad ja suurimad eeskujud investeerimisvallas, nii Eestist kui ka välismaalt. Konverentsi eesmärk on, et me kõik saaksime enda jaoks paika selge plaani: kuidas investeerida võimalikult edukalt 2019. aastal.

Konverentsile on ühtviisi oodatud nii alustavad investorid kui ka kogenud varajuhid. Varasemate aastate kogemus ütleb mulle, et tulla tasub neilgi, kel investeerimisega varasemat kokkupuudet ei ole – garanteerin inspiratsiooni, motivatsiooni, praktilised teadmised ja hea tuju!

Esineb Soome börsiguru

Kokku astub lavalaudadel üles ligi 25 rahamaailma parimat asjatundjat, kes jagavad ausalt ja vahetult enda parimaid õppetunde ning soovitusi. Alates kohalikust ja globaalsest majandusprognoosist kuni konkreetsete portfellistrateegiate ja investeerimisvihjeteni välja.

Lisaks kohalikele tippudele esineb minu kutsel ja minu hea sõbra, legendaarse börsihai Seppo Saario soovitusel esmakordselt Eestis Soome finantsmeedia poolt börsiguruks ristitud põhjanaabrite nõutuim investeerimisspets Vesa Puttonen. Soome tuntuimaid investeerimiseksperte, investeerimisraamatute autor ja maailmatasemel majandusteadlane keskendub oma ettekandes investeerimislõksude paljastamisele.

Investor Toomase konverents

• Toimub 19. jaanuaril Radisson Blu Hotel Olümpias.

• Esineb ligi 25 oma ala tippu.

• Päevajuht on saatejuht Anu Välba.

• Juttu tuleb aktsiatesse investeerimisest, maailmamajanduse hetkeseisust, kinnisvarast, ühisrahastusest ja paljust muust.

• Täpsem info ja päevakava on leitav siit.

• Facebookis leiab ürituse kohta infot siit!

Allikas: investor Toomas

Omaette tõmbenumber on konverentsivihik, kust leiab nii mõnegi väärt investeerimisvihje ja palju praktilisi soovitusi. Rohkelt pommuudiseid ja üllatusi jagub mõistagi tervele konverentsipäevale!

Mida kirjutasid aga eelmise aasta konverentsi osalejad tagasisidelehtedel?

Mida arvab rahvas?

Siin on mõned nopped:

"Targad ja oma valdkonda teadvad esinejad."

"Lihtsalt selgitatud teemad ja arusaadav sisu."

"Esinejad, teemad, energia oli super. Meeldis ka vihik, kuhu oli mugav kõike üles kirjutada. Tulen ka järgmine kord, sest jäin rahule esimese korra kohta."

"Kogu üritus meeldis väga, oli huvitav ja inspireeriv, kohati koguni naljakas."

"Sain palju praktilisi nõuandeid, kuidas mõelda ja millal tegutseda."

"Lõunasöök oli ülimaitsev ja hinna sees."

"Sain nii mõnegi kinnituse oma kõhkluste murdmiseks suurte tegijate suu läbi. Osalen teist korda, seega suured tänud korraldajatele. :)"

„Juhan Lang oleks võinud ajalimiidist kinni pidada.“

Kuna olin isiklikult hingega programmi loomise juures, on minu raudne lubadus, et kogu tagasiside saab arvesse võetud ja 2019. aasta konverents trumpab üle kõik eelmised. Programm on nii tugev, et ükski investeerimishuvilise hinge vaevav küsimus ei jää vastuseta.

Kõik minu varasemate aastate konverentsid on viimse kohani välja müüdud. Sestap tasub endale pääse kindlustada võimalikult varakult – on oluliselt soodsam ja ei ole ohtu ukse taha jääda!

Hetkel kuum