27. august 1998 kell 22:00

EMI kaubamärk enampakkumisel

EMI likvideerimiskomisjoni esimees, rahandusministeeriumi osakonnajuhataja Taavi Veskimägi ütles, et täiendavaid piiranguid kaubamärgi müümisel ei seata ning kõik huvilised saavad osaleda.

Veskimägi sõnul on koolitusfirmade juhid juba huvi tundnud. «Ilmselt selle kaubamärgi all keegi traktoreid toota ei tahagi,» lisas ta.

EM-Internationali OÜ tegevdirektori Tiit Elenurme sõnul on alghind päris soolane, arvestades segadusi organisatsiooni likvideerimise ümber. «Praegu mul kindel seisukoht puudub, kas ta on väärt kümneid või sadu tuhandeid kroone,» lisas ta.

EMI kaubamärk vahetas mitu korda omanikku, olles selle aasta 19. veebruarist kuni juulini riigi nõusolekuta EMI direktori Jüri Truusaga lähedalt seotud OÜ Fine Consulting valduses.

Pärast 15. juuli Äripäeva artiklit on patendiameti kaubamärgiregistri andmetel kaubamärk 16. juulist taas EMI omandis. Kaubamärk saadi Veskimägi sõnul tagasi suurte pingutustega. «Saime mõistliku kokkuleppe,» ütles Veskimägi. «Otseselt ei ole praegu kellegi vastu kohtuasja algatatud.»

Hetkel kuum