Mitsubishi ja ?koda omanike valikuvõimalus Tallinnas kasvas

Tõnu Tramm 19. jaanuar 2001, 00:00

Tallinnas, Järvevana tee ja Pärnu maantee nurgal tegutseva AGR Autokeskus OÜ juhatuse liige Agor Advelk on võtnud sihiks pakkuda teenust kõigile, kes kavatsevad endale soetada Mitsubishit või ?kodat ja neile, kel selline auto juba olemas on. ?Pole mingit vahet, kas auto on kaks, kolm või kümme aastat vana. Me tahame anda abi neile kõigile,? kinnitas Advelk.

Esimene suurem töö, mis ettevõte selles valdkonnas tegi, oli andmebaasi koostamine saadaval olevatest Mitsubishi ja ?koda varuosadest. Ühtne andmebaas näitab toodete lõikes ära nii originaal- kui B-varuosade hinnad. Edasine sõltub juba kliendi valikust. ?Hinnavahet suuremate varuosapoodidega meil ei ole ja kui klient ei soovi seda osa meil lasta vahetada, võib ta selle siit osta, ise ära vahetada või lasta seda teha mõnes teises töökojas,? lausus Advelk, kelle sõnul on täiesti arusaadav, et mõne vanema auto omanik ei ole huvitatud autot neil remontima.

Firmateenindusena on ettevõte investeerinud suuri summasid vajalikesse seadmetesse, mistõttu ei ole 255kroonine tunnihind mitte just kõigile taskukohane. Olgugi, et see on üks odavamaid Tallinna firmateeninduste seas. Uute automarkide teenindamiseks on olemas kõik vajalikud testrid ja seadmed nii Mitsubishile kui ?kodale. Teeninduses on neli kohta, neist 2 tõstukiga. Seni ei ole veel VW Grupi autodele mõeldud testrit, millega teha diagnostikat uue põlvkonna ?kodadele. Seda aparaati ei ole esialgu ka üheski teises ?koda esinduses.

Lisaks firmateenindusele ja tehnohooldusele pakub ettevõte ka kõiki teisi remonditeenuseid, keretöid küll alltöövõtuna, kuid sellele vaatamata on pakett täielik.

Firma müügisalong mahutab nelja autot, osa masinaid eksponeeritakse väljas. ?Kui klient võtab meiega ühendust ning tahab osta autot, mida meil hetkel salongis pole, siis lepime kokku proovisõidu aja ja me toome selle auto kohale,? lausus Advelk.

Kogu automüük käib läbi Mitsubishi ja ?koda ametliku esindaja ASi Eesti Helkama-Auto. ?Meie oleme lepingulised edasimüüjad, kelle hinnad ei erine maaletoojate omadest,? lausus Advelk. Tema sõnul on koostöö Helkama-Autoga olnud väga asjalik ja mingeid takistusi tarnete vms osas ta ei näe. ?Kõik mis on saadaval seal, on saadaval ka siin.?

Erilisi lootusi paneb ettevõte uuele ?koda Fabiale, mis oma hinna (alates 129 9000 kr) ja kvaliteedi suhtega peaks Advelki hinnangul eestlastele väga hästi sobima. Sel kuul loodab AGR Autokeskus müüa juba tosin autot, mis aasta alguse tagasihoidliku müügi juures on igati korralik tulemus.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 11:02
    Otsi:

    Ava täpsem otsing