Mõlemad juuksuri põletatud naised esitavad kahjunõude

ÄP Online 06. veebruar 2001, 00:00

Tallinnas Rocca al Mare ilukeskuses, kus Eesti Päevalehe eilse artikli põhjal enne jõule kahel naisel juuste värvimisel auk pähe põles, vahetus vahetult enne õnnetust omanik.

Salongi telefonil eile vastanud administraator, kes oma nime ei nõustunud avalikustama, ütles, et uus omanik Jelena Kovalkova ostis juuksuritöökoja enne uut aastat kahelt noorelt naiselt.

Administraator ütles, et varem pole kunagi selliseid põletamisõnnetusi juhtunud. Tema sõnul pole skandaalsele loole vaatamata salongi klientide arv vähenenud.

?Me teeme ka väga häid meestesoenguid ning lõikame lastel juukseid,? ütles administraator.

Administraator ütles, et noor juuksur, kelle käe all õnnetused juhtusid, lahkus pärast intsidente juuksuritöökojast töölt ja lubas sel alal enam mitte tööle asuda. ?Ta täna just helistas meile ja ütles, et tal käisid kodus vargad ja varastasid mobiiltelefoni ära, mistõttu ka temaga pole võimalik ühendust saada,? ütles administraator.

Administraator väitis, et ilukeskuse uue omaniku telefoni ta kahjuks ei saa ka anda, kuna see pole lihtsalt võimalik.

Üks kahest kannatanust, Merle Bergmann (20), esitas ilukeskusele kahjutasunõude 350 000 kroonile. ?Et pähe uuesti juukseid saada, tuleb teha kolm ilukirurgilist lõikust ja see on väga kallis,? rääkis Bergmann Eesti Päevalehele. Kahjutasunõudes arvestab ta ka pikaajalist töövõimetust ning moraalset kahju.

Teine ohver, Heleen Sooman (27), pole veel kahjutasunõuet esitanud, kuid teeb seda pärast haiglaravi. ?Mult võeti veel 50 krooni värviraha, kui värv koos juustega maha pudenes,? kirus Sooman.

Ta ütles, et kui õnnetus möödunud aastal enne jõule juhtus, andis ta küsitud raha ära ja ei osanud mõeldagi, et seda poleks tulnud teha. Sooman ütles, et kavatseb samuti esitada Rocca al Mare ilukeskuse vastu kahjunõude.

?Soomes maksab 6000 karva siirdamine 8000 marka. Mul on vaja vähemalt 60 000 karva (ligi 200 000 krooni),? ütles Sooman.

Tema sõnul ei saa juuste taastamise peale enne sügist mõelda, kuna haav ei kasva enne kinni.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing