Finaalile 100 000 krooniga

Gert D. Hankewitz 22. juuni 2006, 00:00

Jättes kõrvale kümned firmad, kelle sildid jalgpalliväljakutel ilutsevad, ning summad, mis profikoondiste vutimängud neile sisse toovad, torkavad silma tavainimesed, kes samuti tahavad aasta tähtsaimast spordisündmustest kasu lõigata.

Targemad astusid selle nimel samme juba paar kuud enne võistluste algust, ostes ametlikelt müüjatelt suhteliselt odava hinnaga pileti või paar MMi finaalmängule, et need hiljem mustal turul kalli raha eest maha müüa.

Praeguseks, kolm ja pool nädalat enne finaali, on alghinnaga ostetud piletite väärtus kohati 35 korda suurem.

Tegemist pole aga kõrgeima hinnaga, sest näiteks VIP-pileti eest, millega kaasnevad šampanjaga vastuvõtt, vein, õlu, kolmekäiguline lõuna ning loomulik prestiiž ja uhkus, mida enda VIPina näitamine kaasa toob, tuleb välja käia 127 920 krooni.

Pileti omanikuks polegi teab mis raske saada, on vaid vaja avada oma veebilehitseja ning Google, trükkida sinna sõnakombinatsioon world cup tickets ja valida välja sobiv musta turu portaal.

Enne viimaseid alagrupikohtumisi on edasipääsu taganud Brasiilia ja Hispaania. Peale Togo on kõigil ülejäänuil veel võimalus edasi pääseda.

Laupäeval hakkavad kaheksandikfinaali kohtumised, kus edasi pääseb ainult võitja.

Kahjuks ei olnud ajalehe trükkimineku ajaks teada, millise tulemusega lõpevad mängud C-alagrupis.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 16:05
Otsi:

Ava täpsem otsing